Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Üniversite-Sanayi İşbirliği
Tecrübeli Dinamik Personel
Doğaya Dost Yaklaşım
Kalite Yönetim Sistemleri
INDITEX, EKOTEX, REACH, İSO 9001 ve GOTS 5.0 gibi standardizasyon belgelerinin Gücü ve Güvencesi ile

BETAKİM alanında Hem Türkiye'de hem de uluslararası platformda büyüyor.

2011 yılında tekstil sektöründe her türlü elyaf, iplik ve kumaşların terbiyesinde kullanılan yardımcı kimyasalların üretimi ve ticareti için kurulan firmamız, o günden itibaren istikrarlı bir büyüme ile hem tekstil sektörü hem de diğer sektörlere yönelik endüstriyel kimyasallar ile  aylık 600 ton üretime ulaşmıştır. Bu süreç içinde tekstil boyalarının (REAKTİF, DİSPERS, DİREKT ve ASİT) ithalatını da yapmaktadır.

Tecrübeli ve profesyonel mühendis kadrosu ile talep edilen isteklere yönelik Üniversite-sanayi işbirliği çerçevesinde AR-GE projelerine imza atmaktadır.

Kalite Politikası

Ülkemizde ve dünyada fark yaratan üst sınıf ekolojik ürünler üretip değişen beklentileri karşılamak amacıyla AR-GE ve üretimde farklılıklar ortaya koyma gayesindeyiz. Sürdürülebilir ürün kalitesi için çalışanlarımızın mesleki yetkinliklerini arttırıp tedarikçilerimizle güvene dayalı işbirlikleri kurmaktayız.

Vizyon

BETAKİM olarak 2011 tarihli kuruluşumuzdan bu güne ticari faaliyetlerimizin her aşamasında müşterilerimizi ve doğayı koruma odaklı adımlar atmış olup bunların neticesinde katma değer üreterek kaliteli hizmet vermek amacındayız. Tüm uluslararası yeterlilikleri yerine getirerek güven oluşturmak amacındayız.

Misyon

Üretimini ve ticaretini yaptığımız ürünlerle hizmet verirken güvenilir olup ve etik iş kurallarını uygulayıp kaliteli ürün, birinci sınıf hizmet ve teknik destekle müşteri memnuniyetini sağlama misyonundayız. Çalışanlarımız ile yeni teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip edip ürün kalitesini iyileştirme çabasındayız.

Sertifikalarımız